Marketingová agentura Olomouc

Žádnou jinou SEO agenturu už nebudete potřebovat. Vy i vaše konkurence zadáváte do vyhledávacího pole výrazy typu: marketingová agentura Olomouc, reklamní agentura Olomouc nebo digitální agentura Olomouc, což samo o sobě vypovídá o tom, že hledáte marketingovou agenturu právě v této lokalitě. Volba budoucí marketingové agentury pro vaše podnikání by v žádném případě neměla být založena na tomto požadavku. Poslednímu rozhodnutí o výběru marketingové agentury by mělo předcházet několik kroků, které zahrnují zhodnocení odbornosti i získaných referencí. U SEO agentury vám pomůže průzkum firemního webu na kterém hledejte zpracovaný blog o SEO i slovník pojmů. Můžete také prozkoumat výsledky vyhledávání na Googlu, pokud se prověřovaná SEO agentura často objevuje na prvních stránkách vyhledávání, je to dobré znamení.

Kdo jsme?

Jsme mladá SEO agentura, která používá osvědčené postupy pro optimalizaci e-shopu nebo webu pro vyhledávače (SEO). Pomůžeme na váš e-shop přivést více organické návštěvnosti, která v mnoha případech bude utrácet i své peníze.

Nabízené SEO služby zpracováváme podle pokynů pro hodnocení kvality od společnosti Google (E-A-T, YMYL). Tento přístup pomáhá vytvářet uživatelsky přívětivé prostředí pro nakupování a chrání váš e-shop před sankcemi od této společnosti. Uvalené sankce v některých případech mohou vést k úplnému vymazání vašeho e-shopu z organických výsledků vyhledávání. Následkem těchto sankcí je znatelný propad návštěvnosti i tržeb.

Našim klientům nabízíme vždy komplexní přístup k projektu, který zahrnuje zpracování několika důležitých SEO analýzy a následné navázání dlouhodobé spolupráce. U nových projektů doporučujeme využít i doplňkové služby “Tvorba e-shopu na Shoptet”. Shoptet je velmi populární e-shopové řešení z mnoha příznivci. Volba e-shopu na Shoptetu vám ušetří mnoho peněz i starostí oproti vývoji e-shopu na míru, která vychází i na několik stovek tisíc korun.

Přehled nabízených SEO služeb

Veškeré SEO služby můžete objednávat pomocí kontaktního formuláře nebo na tel. čísle: +420 734 515 026. Můžete využít i klasického objednávkového procesu, který znáte z běžného e-shopu.

Další lokality: Brno, Praha, Ostrava, (celá ČR)

Zpět do obchodu