Marketingová agentura Brno

Jsme poslední marketingová agentura zaměřená na SEO, kterou budete pro své online podnikání potřebovat. Spousta firem a podnikatelů z vašeho okolí vyhledávají výrazy typu: online marketingová agentura Brno, digitální agentura Brno nebo reklamní agentura Brno. Přístup k výběru agentury na základě lokality není příliš šťastný a dopouštíte se ho Vy i vaše konkurence. Hlavní faktory pro výběr SEO agentury by neměly být časté osobní schůzky ani druh určitého pohodlí, které vám volba agentury ve vašem okolí poskytuje. Mnohem lepší a námi preferovaný způsob, který šetří čas i peníze, je suplování osobních schůzek pomocí videohovorů z pohodlí našich kanceláří.

Proč spolupracovat s námi?

Jsme mladá SEO agentura sestavená z ostřílených SEO specialistů, kteří pomocí osvědčených postupů optimalizace pro vyhledávače přivedou na váš e-shop více organické návštěvnosti, která u vás bude utrácet své peníze. Veškeré SEO služby zpracováváme podle pokynů pro hodnocení kvality stránky (E-A-T, YMYL). Optimalizace, která vychází z těchto pokynů, chrání váš e-shop před sankcemi od společnosti Google. V některých případech sankce od této společnosti mohou zapříčinit úplné smazání vašeho e-shopu z organických výsledků vyhledávání. Tento druh trestu za porušení pravidel optimalizace zapříčiní značnou nebo úplnou ztrátu vašich tržeb z organického provozu.

Pozor tedy na výběr SEO agentury nebo SEO specialisty, kterému se chystáte svěřit váš e-shop. Neodbornost nebo pochybnost vybrané SEO agentury může vést k silné neefektivitě nebo dokonce již zmíněné penalizaci vašeho e-shopu. Nejčastější pochybné praktiky, které některé SEO agentury i SEO specialisté používají jsme sepsali do seznamu níže.

  • garantování prvních pozic,
  • optimalizace klíčových slov bez hledanosti,
  • velké množství odkazů v krátkém čase nebo za podezřele nízkou cenu,
  • paušální sazby za udržení pozic.

Přehled našich SEO služeb

Jediná správná cesta ke stabilní a vyšším tržbám z organického provozu je skrze komplexní řešení optimalizace pro vyhledávače, které se skládá z několika důležitých SEO analýz, navržení obsahové strategie, struktury webu a mnoha dalších nejmenovaných úkonů. Více informací o službách najdete v jejich detailu.

Nabízené SEO služby můžete objednávat na tel. čísle +420 734 515 026 nebo pomocí kontaktního formuláře. Využít můžete i klasického objednávkového procesu, který znáte z běžného e-shopu.

Další lokality: Praha, Ostrava, Olomouc, (celá ČR)

Zpět do obchodu