Marketingová agentura Ostrava

Pokud vyhledáváte klíčové fráze podobné těmto: marketingová agentura Ostrava, reklamní agentura Ostrava nebo digitální agentura Ostrava s velkou pravděpodobností hledáte služby marketingových specialistů v dané lokalitě.

Naše marketingová agentura nabízí služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače (SEO). SEO je zkratka search engine optimization neboli optimalizace pro vyhledávače a jeho správné zpracování pomůže na víš e-shop přivést více organické návštěvnosti, které bude v mnoha případech i nakupovat nabízené zboží. SEO je důležité i pro některé PPC kampaně, kterým přímo ovlivňuje jejich výkon a tím i tržby z PPC kampaní. Pravděpodobně vám pomůže také snížit náklady na Google reklamu a to kvůli vysoké relevanci a kvalitě vstupních stránek.

Výběr SEO agentury by neměl probíhat na základě lokality, ale na odborných znalostech, kterými agentura disponuje. Můžete provést patřičné prověření agentury pomocí několika jednoduchých kroků:

  • kontrola existence blogu,
  • kontrola existence slovníku pojmů,
  • kontrola výsledků vyhledávání na Googlu,
  • kontrola referenc současných klientů.

Pozor si naopak dejte při nabídkách podobného typu:

  • garantování prvních pozic,
  • paušál za udržení pozic,
  • optimalizování klíčových slov bez hledanosti,
  • velké množství zpětných odkazů v krátké době nebo za málo peněz (jeden zpětný odkaz může stát i několik tisíc korun).

Naše nabídka

Naše SEO agentura vychází vždy z komplexního přístupu k danému projektu, který zahrnuje zpracování několika vstupních SEO analýz a následné navázání dlouhodobé spolupráce. SEO služby zpracováváme podle pokynů od společnosti Google E-A-T a YMYL. Dodržování pokynů pro hodnocení kvality stránky zajistí přehledné a příjemné prostředí pro nakupování. Tento přístup vám pomůže získat spokojené zákazníky, kteří se budou na váš e-shop rádi vracet.

Přehled nabízených SEO služeb

V případě zájmu o naše SEO služby nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: +420 734 515 026 nebo pomocí kontaktního formuláře. Využít můžete i klasického  objednávkového procesu.

Další lokality: Praha, Brno, Olomouc, (celá ČR)

Zpět do obchodu