SEO Olomouc

Člověk, který do vyhledávacího pole zadal klíčovou frázi typu: SEO Olomouc nebo SEO optimalizace Olomouc s velkou pravděpodobností hledá SEO agenturu v dané lokalitě.

Kvalitně zpracované SEO na váš e-shop přivede více organické návštěvnosti, zvýší tržby i zlepší povědomí o vaší značce. Proto by výběr budoucí SEO agentury neměl být založený na lokalitě, ale na odborných znalostech společnosti. Jedinou výhodu, kterou výběr SEO agentury podle lokality přináší, je možnost častých osobních schůzek. Vaše podnikání s vámi můžeme konzultovat pomocí videohovorů nebo jiné formy online komunikace, která efektivně nahradí již zmiňované osobní schůzky. Tento přístup pomáhá šetřit finanční i časové náklady.

Výběr SEO agentury

Možná se ptáte, jak ověřit znalosti prověřované SEO agentury. Není nic jednoduššího než prozkoumat webovou prezentaci i výsledky vyhledávání na Googlu i Seznamu. V první řadě prověřte existenci firemního blogu, ve kterém byste měli najít témata spojované se SEO. Dalším krokem bude vyhledání slovníku pojmů na webových stránkách agentury, který poskytuje další obsah a vysvětlované termíny z oboru. Máte-li zkontrolovanou existenci těchto dvou prvků, můžete přejít na kontrolu výsledků vyhledávání. Ta probíhá jednoduchým zadáním tematicky spojených frázi z oboru SEO do vyhledávacího pole. Pokud na vámi zadanou klíčovou frázi: SEO Olomouc a další tématicky podobné termíny se agentura objevuje na prvních stránkách vyhledávání, je to dobré znamení.

  • kontrola existence blogu,
  • kontrola existence slovníku pojmů,
  • kontrola výsledků vyhledávání,
  • reference ostatních podnikatelů..

Neodbornost nebo vidina rychlého zisku některých SEO specialistů a agentur vám může hodně ublížit. Bavíme se o pochybných SEO praktikách (black hat SEO), které velmi dobře zní, ale nemají reálný obchodní přínos. V některých případech mohou vést až k sankcím od společnosti Google, která na základe porušování pravidel odstraní váš e-shop z výsledků vyhledávání (penalizace). Některé typy penalizací pouze ve velké míře omezí zobrazování vašcih stránek ve výsledcích vyhledávání. Ať už je to úplná nebo částečná penalizace, vždy přijdete o některé nebo všechny tržby z organického provozu.

  • pozor na nabídky mnoha zpětných odkazů v krátké době.
  • pozor na optimalizování klíčových slov s nulovou hledaností,
  • pozor na garantování prvních pozic,
  • pozor na paušální sazby za udržení pozic.

Proč to zkusit s námi?

V naší SEO agentuře zpracováváme nabízené SEO služby podle pokynů pro hodnocení kvality (EAT). Tento přístup ochrání váš e-shop od sankcí společnosti Google a vytvoří perfektní prostředí pro nakupování, které povede zákazníka k nákupu zboží.

Našim klientům navrhujeme komplexní řešení služeb, které počínaje zpracováním několika důležitých SEO analýz a následné navázání dlouhodobé spolupráce, která se zaměřuje na opravy nalezených chyb a postupné navyšování tržeb z organického provozu.

Prohlédněte si nabízené SEO služby

Naše SEO služby můžete pohodlně nakoupit pomocí klasického objednávkového procesu, který znáte z klasického e-shopu. Můžete také využít tel. číslo: +420 734 515 026 nebo kontaktní formulář.

Další lokality: Plzeň, Brno, Hradec KrálovéLiberec, Ostrava, ZlínČeské BudějovicePraha, Pardubice 

Zpět do obchodu