SEO Ostrava

Hledáte-li vyhledávací dotazy typu: SEO Ostrava nebo SEO optimalizace Ostrava s největší pravděpodobností hledáte SEO agenturu působící v této lokalitě, které byste svěřili vaše online podnikání.

V prvé řadě bychom vás chtěli upozornit že výběr budoucí SEO agentury založený na lokalitě není příliš šťastný a kromě osobních schůzek nepřináší žádnou další výhodu. Osobní schůzky můžete bez problému suplovat pomocí online komunikace a videohovorů, které jsou rychlejší a v mnoha případech zdarma. Šetříte tedy svůj drahocenný čas i peníze, které můžete investovat do svého podnikání.

Jak vybrat SEO agenturu?

Hlavní ukazatel, který při výběru SEO agentury můžete sledovat, je kvalita vlastní optimalizace pro vyhledávače, kterým prověřovaná agentura disponuje. Kvalitně zpracované SEO prověřované agentury je dobrým ukazatelem odbornosti v daném oboru. Odpovězte si na následující otázky a poté se rozhodněte o spolupráci:

  • Píše agentura vlastní blog?
  • Má zpracovaný slovník pojmu?
  • Je dohledatelná na prvních stránkách výsledků vyhledávání?

Důležitým faktorem při prověřování agentury je rozlišení organických a placených výsledků vyhledávání, které jsou nejčastěji označené slovem “Reklama” nebo “Ads”. Takto označené výsledky vyhledávání nelze pomocí SEO ovlivnit a jejich vzniku předchází spuštění reklam pomocí rozhraní Google Ads.

V některých případech můžete narazit na pochybné praktiky některých SEO agentur i SEO specialistů, které vám mohou v krátkém horizontu pomoci, ale v dlouhodobém spíše uškodit. Některé praktiky mohou vést k úplnému smazání vašeho e-shopu z výsledku vyhledávání společnosti Google. Pokud by se tohle stalo, přijdete o možnost vydělávat z organického provozu.

Kdo jsme?

Jsme mladá SEO agentura, která využívá osvědčených postupů pro zvýšení návštěvnosti a tržeb z organického provozu vašeho e-shopu. Používané postupy vycházející z pokynů pro hodnocení kvality stránky vydanými společností Google. Tento přístup je zaměřený na vaše zákazníky, kteří dostanou příjemné a přehledné prostředí pro nakupování. Také vás ochrání proti již zmíněnými sankcemi společnosti, které mohou váš e-shop doslova vymazat z výsledku vyhledávání Googlu.

Přehled nabízených SEO služeb

Našim zákazníkům doporučujeme komplexní přístup, který je z pohledu dlouhodobé spolupráce smysluplný. Práce SEO specialisty se neobejde bez důležitých SEO analýz. Zpracované analýzy pomohou definovat obsahovou strategii nebo objevit skryté technické i netechnické neduhy vašeho e-shopu.

Naše SEO služby můžete objednávat na tel. čísle +420 734 515 026 nebo pomocí kontaktního formuláře. Můžete také využít klasického objednávkového procesu, který celé zpracování urychluje. Nabízení SEO služby najdete v následujícím seznamu:

Další lokality: Praha, Plzeň, Hradec Králové, Liberec, BrnoZlínČeské Budějovice, Olomouc, Pardubice 

Zpět do obchodu