SEO Praha

SEO PRAHA

Člověk, který vyhledává klíčová slova nebo fráze typu: SEO Praha, SEO optimalizace Praha, SEO služby Praha nebo optimalizace webu Praha hledá pravděpodobně reklamní agenturu se specializací na SEO (optimalizaci pro vyhledávače) v tomto městě.

Výběr SEO agentury či specialisty podle vaší lokality není příliš šťastný a nepřináší žádné obchodní výhody pro vaše podnikání. Jediné co vám tento přístup nabízí jsou časté osobní schůzky, které mohou být jednoduše suplovány pomocí videohovorů či jiné online komunikace. Není tedy důležité aby seděl specialista na SEO v Praze, ale aby měl odborné znalosti ze svého oboru.

Jak vybrat SEO agenturu?

SEO agenturu doporučujeme vybírat podle ukazatelů naznačující odbornou znalost svého oboru. Prvním takovým ukazatel může být nalezitelnost agenturních stránek ve výsledcích organického vyhledávání, což samo o sobě vypovídá o zkušenostech v optimalizování webových stránek pro vyhledávače, které používají pro zviditelnění vlastním projektu.

SEO specialisté i SEO agentury mohou kvůli své neodbornosti využívat některé velmi dobře vypadající pochybné praktiky, které vás budou stát pouze vaše peníze bez prokazatelných výsledků. V horších případech tento neodborný přístup zapříčiní kompletní vymazání e-shopu z výsledků vyhledávání. Pochybné praktiky najdete v seznamu níže:

  • Garantování prvních pozic
  • Optimalizace výrazů s nulovým vyhledáváním
  • Velké množství zpětných odkazů z odkazových farem

Proč to zkusit s námi?

SEO agentura Jednorožci.cz je sestavená z ostřílených SEO specialistů, kteří pomocí osvědčených postupů pomohou na váš web přivést více relevantní organické návštěvnosti a tím i více zákazníků. Při zpracování nabízených SEO služeb postupujeme podle pokynů pro hodnocení kvality stránky vydanými společností Google. Vytvoříme příjemné a smysluplné prostředí pro nakupování na základě chování vašich zákazníků na internetu. Identifikujeme technické chyby i neduhy způsobené nedodržováním postupů optimalizace pro vyhledávače.

Přehled nabízených služeb

SEO služby můžete objednávat pomocí tel.čísla +420 734 515 026, kontaktní formuláře nebo pomocí klasického objednávkového procesu. Navázání dlouhodobé spolupráce s naší agenturou předpokládá se zpracováním důležitých SEO analýz bez kterých nelze budovat smysluplné SEO. Přehled nabízených služeb:

Další lokality: Plzeň, Brno, Hradec KrálovéLiberec, Ostrava, ZlínČeské Budějovice, Olomouc, Pardubice 

Zpět do obchodu